Одним з напрямків діяльності нашого Агентства є робота над історико-меморіальними виданнями, що покликані увічнити пам'ять про найтрагічніші сторінки нашої історії.

В цьому розділі ми представляємо Вашій увазі регіональні банки даних по трьом напрямкам нашої діяльності:

 

"Книга Пам’яті" – надає інформацію про загиблих на фронтах, померлих від ран, партизан та підпільників, що найвищою ціною відстояли наше право на мирне життя. База даних містить відомості про понад 270 тисяч військовослужбовців, які призивались на території Чернігівщини.

 

"Книга Скорботи" є логічним продовженням всеукраїнського проекту Книга Пам’яті України. В цій базі даних розміщені відомості на понад 30 тисяч цивільних громадян, які загинули під час нацистської окупації області, були вивезені на примусові роботи до Німеччини та звідти не повернулись, загинули від наслідків війни.

 

"Реабілітовані історією" – містить біографічні дані на репресованих громадян Чернігівської області.

 

 

Як користуватися пошуком

Пошук здійснюється за прізвищем, ім’ям, по-батькові (або за їх першими літерами) та роком народження.

Введіть відомі Вам дані та натисніть кнопку «Пошук». Зверніть увагу, що пошук по базі данних Книга Памяті проводиться на російській мові.

 

Якщо було знайдено багато записів, намагайтеся уточнити запит, вказавши ім'я, по-батькові або рік народження, якщо вони Вам відомі.

 

Якщо інформації, розміщеної в даному розділі нашого сайту недостатньо, Ви можете звернутись за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 68, к. 303., тел. (0462) 675-169, або скористайтеся формою зворотнього зв'язку.

 

З повагою, колектив Пошукового агентства «Книга Пам’яті» та «Реабілітовані історією».Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений