Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

Перелік німецьких поховань на території Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли на території Чернігівської області в період з січня 1944 р. по лютий 1948 р.

 

Перелік військовополонених, що померли в спец шпиталі №6051 і похованих на кладовищі шпиталю №6051 табору №177 МВС СРСР, що був розташований у м. Мена Менського району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №1 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №1 табору №177 МВС СРСР, що був розташований в смт. Ладан Прилуцького району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №2 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №2 табору №177 МВС СРСР, що був розташований на околиці м. Чернігів, Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №3 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №3 табору №177 МВС СРСР, що був розташований в смт. Линовиця Прилуцького району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №3 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №3 табору №177 МВС СРСР, що був розташований в с. Пелюховка Ічнянского району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №4 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №4 табору №177 МВС СРСР, що був розташований в с. Сапонова Гута (сьогодні не існує) Козелецького району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №5 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №5 табору №177 МВС СРСР, що був розташований в с. Сорокошичі Козелецького району Чернігівської області.

 

Перелік військовополонених, що померли в табірному відділені №6 табору №177 МВС СРСР і похованих на кладовищі табірного відділення №6 табору №177 МВС СРСР, що був розташований с. Яцево Чернігівського району Чернігівської області.

 


Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений