Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

В поточному архіві Пошукового агентства знаходяться на зберіганні унікальні документи періоду Великої Вітчизняної війни, які ніколи не публікувались.

 

Чільне місце серед яких займають і списки іноземних військовополонених померлих в таборах на території Чернігівської області. Вони є результатом багаторічної роботи чернігівських пошуковців, особисто Драгунова В.Д. та працівників Пошукового агентства.

 

Адже, ніколи не слід забувати, що будь яка війна - це виключно політичне явище, це змагання між ідеологіями, політичними режимами або їх лідерами, аж ніяк не між народами, націями, населенням. Всі народи, всі люди прагнуть миру, спокою, стабільності і добробуту. Ми повинні це розуміти за для того, щоб ніколи не повторювались такі страхіття, які мали місце у ІІ світовій війні. Ми повинні бути об’єктивними щодо долі багатьох людей, які стають «гарматним м’ясом» у цих війнах.

 

Тож, ми оприлюднюємо відомості на загиблих та похованих військовополонених на території Чернігівської області протягом 1944-1948 рр.

 

Можливо ця інформація допоможе комусь знайти місце останнього прихистку своїх рідних, близьких, коханих…

 

З повагою, колектив Пошукового агентства «Книга Пам’яті» та «Реабілітовані історією»

 

До переліку німецьких поховань

Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений