Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

Книга Скорботи України. Том перший

До першого тому «Книги Скорботи України» Чернігівської області увійшли поіменні відомості про мешканців м. Чернігів, Бахмацького, Бобровицького, Бортнянського, Варвинського та Городянського районів, які були розстріляні, страчені у в’язницях та таборах смерті, повішені, спалені під час німецько-фашистської окупації 1941-1943 рр.; загинули під час бойових дій, внаслідок артобстрілів та бомбардувань, а також від інших факторів, пов’язаних з війною; були вивезені на каторжні роботи і не повернулись. Для широкого кола читачів.


Завантажити видання "Книга Скорботи України. Том перший"Книга Скорботи України. Том другий

До другого тому «Книги Скорботи України» Чернігівської області увійшли поіменні відомості про мешканців Ічнянського, Козелецького, Коропського, Корюківського та Куликівського районів, які були розстріляні, страчені у в’язницях та таборах смерті, повішені, спалені під час німецько-фашистської окупації 1941-1943 рр.; загинули під час бойових дій, внаслідок артобстрілів та бомбардувань, а також від інших факторів, пов’язаних з війною; були вивезені на каторжні роботи і не повернулись. Для широкого кола читачів.


Завантажити видання "Книга Скорботи України. Том другий"Книга Скорботи України. Том третій

До третього тому «Книги Скорботи України» Чернігівської області увійшли поіменні відомості про мешканців Менського району та м. Мена, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського районів, м. Прилуки та Прилуцького району які були розстріляні, страчені у в’язницях та таборах смерті, повішені, спалені під час німецько-фашистської окупації 1941-1943 рр.; загинули під час бойових дій, внаслідок артобстрілів та бомбардувань, а також від інших факторів, пов’язаних з війною; були вивезені на каторжні роботи і не повернулись. Для широкого кола читачів.


Завантажити видання "Книга Скорботи України. Том третій"Книга Скорботи України. Том четвертий

До четвертого тому «Книги Скорботи України» Чернігівської області увійшли поіменні відомості про мешканців Ріпкинського, Семенівського, Сосницького, срібнянського та талалаївського районів, які були розстріляні, страчені у в’язницях та таборах смерті, повішені, спалені під час німецько-фашистської окупації 1941-1943 рр.; загинули під час бойових дій, внаслідок артобстрілів та бомбардувань, а також від інших факторів, пов’язаних з війною; були вивезені на каторжні роботи і не повернулись. Для широкого кола читачів.


Завантажити видання "Книга Скорботи України. Том четвертий"Книга Скорботи України. Том п'ятий

До п’ятого тому «Книги Скорботи України» Чернігівської області увійшли поіменні відомості про мешканців Чернігівського та Щорського районів, які були розстріляні, страчені у в’язницях та таборах смерті, повішені, спалені під час німецько-фашистської окупації 1941-1943 рр.; загинули під час бойових дій, внаслідок артобстрілів та бомбардувань, а також від інших факторів, пов’язаних з війною; були вивезені на каторжні роботи і не повернулись. Для широкого кола читачів.


Завантажити видання "Книга Скорботи України. Том п'ятий"


Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений