Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

Одним з напрямків діяльності нашого закладу є робота над історико-меморіальними виданнями, що покликані увічнити пам'ять про найтрагічніші сторінки нашої історії.


В цьому розділі ми представляємо Вашій увазі науково-документальні серії книг, що видає науково-редакційний центр:


"Книга Пам’яті" – містить інформацію про загиблих на фронтах, померлих від ран, партизан та підпільників, що найвищою ціною відстояли наше право на мирне життя. Всього видано 9 томів, що містять відомості про понад 270 тисяч військовослужбовців, які призивались на території Чернігівщини.


"Книга Скорботи" є логічним продовженням всеукраїнського проекту Книга Пам’яті України. В цьому п’ятитомному виданні вміщено імена  понад 30 тисяч цивільних громадян, які загинули під час нацистської окупації області, були вивезені на примусові роботи до Німеччини та звідти не повернулись, загинули від наслідків війни.


"Реабілітовані історією".  Документальна серія книг «Реабілітовані історією. Чернігівська область» є цінним науковим доробком. В ній   опубліковані результати дослідження про масові політичні репресії радянської доби, авторські матеріали та статті, мартиролог жертв політичних репресій.


"Звід пам’яток історії та культури України".  Енциклопедичне науково-довідкове видання присвячене нерухомим пам’яткам археології, історії, монументального мистецтва, архітектури та містобудування Чернігівської області


Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений