Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

   В процесі роботи над томами наших проектів працівники агентства ґрунтовно вивчають історичні події ХХ ст., увічнюють пам’ять незаслужено забутих імен державних діячів, науковців, митців, простих робітників і селян – уродженців Чернігівської області.
   Вагому допомогу в цій роботі надають наші партнери – державні і наукові установи, громадські організації та приватні особи, які вивчають, зберігають і популяризують документи та матеріали, що використані в наших попередніх книгах, а також будуть опубліковані у наступних виданнях. Це такі установи як: Відділ регіональних проблем історії України Інституту Історії України НАН України, який очолює академік НАН України, Герой України П.Т. Тронько,  нституту історії, етнології і права ім. О.М. Лазаревського, який очолює професор Коваленко О.Б., Державний архів Чернігівської області та його Ніжинський відділ, Галузевий державний архів СБУ в м. Чернігові, Інститут історії ім. О.М.Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка, Ніжинський державний педагогічний університет ім. Н.В.Гоголя, Чернігівська обласна універсальна бібліотека ім.В.Г.Короленка, Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В.Тарновського та його військово-історичний відділ, Ніжинський краєзнавчий музей, Корюківський історичний музей, Щорський історичний музей, Остерський краєзнавчий музей, Городнянський історико-краєзнавчий музей,  представник  Інституту національної пам'яті у Чернігівській області С.В. Бутко, Чернігівське обласне радіо в особі Володимира Коваля, а також дослідник, член комісії з питань поновлення прав реабілітованих при Київській міській раді Андрій Іванович Амонс, Проект "Електронна Книга Пам'яті України", чернігівський просвітянин, історичний дослідник, редактор журналу "Сіверянський літопис", власного кореспондента газети «Голос України» С.О.Павленко та місцеві колекціонери-краєзнавці, такі як: Костянтин Ігоревич Ягодовський, Володимир Якович Руденок.

   Сподіваємося, що ми нікого не забули, і на нас ніхто не буде ображатися за коротку пам’ять.

   Ми щиро дякуємо всім за допомогу та участь у наших виданнях, і хочемо коротенько ознайомити користувачів та відвідувачів нашого сайту з нашими партнерами.


Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений