Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

УКРАЇНА


ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА


(дев'ятнадцята сесія четвертого скликання)


РІШЕННЯ


22 грудня 2005 року


Про створення комунального закладу “Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів “Книга Пам'яті” та “Реабілітовані історією” Чернігівської обласної радиЗ метою підготовки матеріалів для увічнення імен військовослужбовців та цивільних громадян області, які загинули під час Великої Вітчизняної війни, а також жертв політичних репресій в науково-документальних серіалах “Книга Пам'яті України. Чернігівська область”, “Книга Скорботи України. Чернігівська область” та “Реабілітовані історією” у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України від 11.09.1992 р. № 530 “Про підготовку і випуск серії книг “Реабілітовані історією”, від 03.04.1996 р. № 405 “Про продовження випуску “Книги Пам'яті України”, Указів Президента України від 11.05.1999 р. № 494/99 “Про додаткові заходи щодо забезпечення випуску історико-меморіального серіалу випуску “Книга Пам'яті України” та від 13.08.2002 р. № 713/202 “Про історико-меморіальний серіал “Книга Пам'яті України” та приведення правовідносин до вимог Цивільного та Бюджетного Кодексів України, керуючись частиною 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, обласна рада вирішила:


1. Створити комунальний заклад “Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів “Книга Пам'яті” та “Реабілітовані історією” Чернігівської обласної ради.

2. Включити новостворений заклад до переліку об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

3. У правління комунальним закладом “Пошукове агентство по створенню науково-документальних серіалів “Книга Пам'яті” та “Реабілітовані історією” Чернігівської обласної ради делегувати обласній державній адміністрації.

4. Доручити обласній державній адміністрації протягом місяця подати на затвердження до управління комунального майна Чернігівської обласної ради Положення новоствореного закладу та здійснити державну реєстрацію згідно з вимогами чинного законодавства.

5. Фінансування закладу здійснюється за рахунок обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством України через головного розпорядника коштів обласного бюджету - обласну державну адміністрацію за функціональною класифікацією 120300 “Книговидання”.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління та розпорядження об'єктами комунальної власності.


Голова обласної ради В.О.Ковальов


Статут комунального закладу "Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр"


Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений