Комунальний заклад

«Чернігівський обласний пошуковий науково-редакційний центр»

Чернігівської обласної ради

Науково-редакційний центр реалізує один з найважливіших напрямків гуманітарної політики в області – його робота покликана сприяти збереженню історичної пам’яті, популяризації національного культурного надбання Чернігівщини. Наш заклад готує до друку низку видань, серед яких, енциклопедичне видання «Звід пам’яток історії та культури України. Чернігівська область», серії книг «Реабілітовані історією», «Чернігівська губернія у Першій світовій війні», та ін..
Для багатьох земляків матеріали науково-документальної серії книг «Реабілітовані історією» стали єдиним джерелом, щоб довідатися про долю рідних, загиблих у жорнах політичних репресій більшовицького режиму в Україні. Сторінки цих книг допомогли поновити репутацію безпідставно звинувачених осіб, які у 1917 – 1991 роках з політичних, національних або інших мотивів були позбавлені життя і волі, зазнали фізичних та моральних страждань.
Енциклопедичне видання «Звід пам’яток історії та культури України. Чернігівська область» вводить до обігу значний масив інформації про нерухомі пам’ятки історії та культури, покликане зацікавити творчим спадком багатьох поколінь наших предків, втіленим у об’єктах культурної спадщини, сприяти зростанню туристичного потенціалу Чернігівщини.
У рамках всеукраїнського проєкту ««Місця пам’яті Української революції 1917–1921 років» реалізуємо дослідницьку, популяризаторську та меморіальну роботу для відновлення і збереження національної пам’яті про події Української революції.


Наші видання:Кiлькiсть вiдвiдувачiв счетчик посещений